O autorce

Wioletta Januszczyk

Radca prawny, partner w kancelarii Grykowski i Januszczyk Spółka Partnerska Adwokata i Radcy Prawnego

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Prawa Niemieckiego przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam przez wiele lat w znanej kancelarii prawnej. Reprezentowałam klientów w dużych sporach gospodarczych, sporach o ochronę praw autorskich, sporach o naruszenie dóbr osobistych, sporach budowlanych i wielu innych.

Posiadam doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów z wielu branż, w tym z branży modowej, reklamowej, telekomunikacyjnej i mobilnych usług dodanych, budowlanej czy spożywczej. Brałam udział w transakcjach obejmujących transfer praw własności intelektualnej.

Specjalizuję się w szeroko pojętym prawie własności intelektualnej, z uwzględnieniem prawa autorskiego i prawa własności przemysłowej, jak również w prawie mody, prawie nowych technologii, prawie reklamy i prawie nieuczciwej konkurencji.

Jestem autorką artykułów z zakresu własności intelektualnej oraz współautorką książek: „Połączenie spółek kapitałowych. Instrukcja obsługi”, „Spółka komandytowa. Wehikuł podatkowy i bezpieczeństwo. Instrukcja obsługi” oraz „Przekształcanie spółek handlowych. Instrukcja obsługi”, wydanych przez ODDK.

Posługuję się językiem angielskim i niemieckim.

Wspólnie z adwokatem Bartoszem Grykowskim prowadzę także blogi „W todze i bez togi” oraz „Poradnik sądowy

Email: wioletta.januszczyk@gjlegal.pl
Telefon: + 48 606 634 408

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s